Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hol lehet letölteni a "Gadget...

Ozmium42 kérdése:

Hol lehet letölteni a "Gadget - Lost in time" PC verzióját?

Figyelt kérdés

Üdv!


Biztos, hogy van PC verziója, mert régen, simán DOS alatt (vagy 3.- Windows alatt) sokat játszottunk vele, és nem értettünk semmiféle emulátorokhoz, meg efféle badarságokhoz! (most sem igazán!)


Felkutattam az internetet, nagyon jó nosztalgia lenne újra játszani vele, és Dosboxszal Linux alatt is menne, de nem találtam sehol. Minden, amit találtam, az két fájl, amit elvileg Amiga emulátorral lehet megnyitni, de nem volt még időm és türelmem, letölteni hozzá emulátort, rájönni, hogy működik, és próbálgatni. Lehet, hogy a fájlok is sérültek. És zavar az egész, mert mi nem Amigán játszottunk vele (azt sem tudom mi az!), hanem rendes PC-nk volt, Norton Commanderrel meg valamilyen Windows-zal, és mindkettő alatt ment rendesen.


Tudnátok segíteni?


2011. máj. 29. 18:40
 1/1 anonim válasza:
0%

itt:

[link]

2011. máj. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!