Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Lehetséges e a C meghajtót...

Lehetséges e a C meghajtót kettéosztani?

Figyelt kérdés
Párommal közösen használjuk a gépet.Én semmit nem tartok a C lemezen,csak a rendszert. Párom viszont a munkája miatt az asztalon tárol néhány MB-i world dokumentumot a gyors elérésük miatt. Hogyan lehet azt megoldani hogy az asztalon maradjanak,de ne legyenek együtt az oprendszerrel? Ha hülyeséget kérdeztem akkor bocsi,de nem értek hozzá!
2011. máj. 29. 14:49
 1/7 A kérdező kommentje:
Érdemes e ezzel "küszködni", hatással van e az a néhány MB a rendszerre?
2011. máj. 29. 14:51
 2/7 anonim ***** válasza:
Nincs rá hatással. Egyébként úgy lehet, hogy átrakja a másik meghajtóra és az asztalra csak parancsikont készít
2011. máj. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

partition magic-el elméletileg lehet, de én azt mondom ne.

ha kell még egy partíció inkább tedd újra az oprendszert és ott csinált egyet.

2011. máj. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
na átolvastam még egyszer... megvan a két partíció és úgy akarod? vagy utólag akarsz még egyet?
2011. máj. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Vagy veszel még egyet és másodlagosként ott tároljátok az anyagot.
2011. máj. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Az oprendszert nem akarom bántani (win7 ultimate sp1),tökéletesen fut,semmi baja. Ha nincs rá hatással,és főleg "macerás" a megoldása akkor nem kínlódok vele :-)

Azért köszi a válaszokat!

2011. máj. 29. 15:48
 7/7 anonim ***** válasza:
Magukat a fájlokat átteheted a másik partícióra, ha készítesz mindegyikhez parancsikont, és azt teszed az asztalra. A párod kettőt kattint a parancsikonra, és a fájl megnyílik, mintha ott lenne.
2011. máj. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!