Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Telepítéskor miért nem lehetet...

Telepítéskor miért nem lehetett új partíciót létrehozni?

Figyelt kérdés
Minap telepítettem egy gépet, már használtam a telepítő cd-t korábban, nincs vele semmi gond, de amikor ezt a másik gépet telepítettem, egyszerűen nem lehetett új partíciót létrehozni, nem is ajánlotta fel, így nem sikerült partíciókat létrehozni. Ennek mi lehet az oka?
2009. márc. 16. 19:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Azt hiszem egy partíció volt eleve, ezért nem ajánlotta fel.

Ilyenkor ahhoz, hogy két partíciód legyen, előbb törölni kell a régi partíciót, majd új partíció létrehozása, és ekkor beírod azt a méretet amit szeretnél.(Persze minden adatod elveszik!!!) Erre fogja telepíteni az Xp-t(C). Telepítés után a maradék részt partícionálni-formázni kell a Sajátgép/Kezelés/Lemezkezelésen keresztül. Itt tudsz betűt adni(D).

2009. márc. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem akkor nem engedi ezt, amikor sok hely van még a C:-n, és lazán ráfér a telepíteni kívánt win.

Vagy megpakolod a vinyót, és akkor mindenképp rákérdez a partíció létrehozására és a formázásokra, vagy pedig, mikor megkérdezi, hogy erre a partícióra akarod e, akkor töröld azt, és utána csinálhatsz többet.

2009. márc. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A szitu a következő volt: a gépen 2 partíció volt, de már szükséges volt, hogy újratelepítsék, töröltem a partíciókat, de nem ajánlotta fel (L betűparancsot), hogy hozzak újra újat, csak hogy telepítsem-e a windowst, vagy hogy megszakítsam-e a műveletet. Szóval fogalmam sincs, hogy miért nem engedett particionálni.
2009. márc. 17. 09:07
 4/5 anonim ***** válasza:
Furcsa...ha van energiád, próbáld újratenni!
2009. márc. 18. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

így lehetett kedve...

de partition magic aztán lehet újat létrehozni, csak csinálj visszaállítási pontot

2009. márc. 28. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!