Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Menyire jó a Windows vista?

Menyire jó a Windows vista?

Figyelt kérdés
2011. máj. 26. 20:19
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ugyan annyit eszik a 7 mint a vista saját tapasztalataim alapján :\ Nem sokkal különb e téren.Pár szolgáltatást ami felesleg kilősz akkor jobb valamivel..
2011. máj. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 P.O.C. ***** válasza:
100%

A Vista nagyon jó kis rendszer, sokat használtam. Bár az első kiadása tényleg elég gané volt, de SP1 megjelenése után már kikupálódott, azóta csak teljesítménybe marad el nagyon picit a Windows 7 -től, szolgáltatási és a stabilitása nagyon hasonló.

Természetesen DirectX frissítés felrakása után használhatod alatta a DirectX 11 -es játékokat is. Akinek jogtiszta példánya van belőle, annak értelmetlen áttérni Windows 7-re csak azért, hogy fél tucat FSP -el több legyen nekik a játékokban.

Viszont akik lecarják az eredeti szoftvereket, vagy még nincs a birtokukban semmilyen Operációs Rendszer de tervezik a megvásárlását, azoknak inkább a Windows 7 -et ajánlom.

2011. máj. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Az utolsó előttinek:

Végre valaki kimondja: a Win7 sokkal többet fogyaszt (Microsoft szerint is két gb RAM ajánlott) Vista meg 512 RAM-on is elfut (és 1 gb ajánlott). Nálam a 7-es sokkal lasabb és a semmitől lefagy, a töltése is lasabb, mint a Vistának...

2011. jún. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
34%
én az windows 7-et vagy a az xp-t ajánlom a vistát nem!
2011. aug. 6. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én a vistát ajánlom neked . A windows 7 az nekem nem válltbe, nemcsatlakozott egyszerre az internetre csak pár újrainditás után és sokszor volt hogy nemtudot megjeleniteni egy oldalat az interneten és a letöltéseknél is voltak gondok hogy megszakadtak néha . Windows vista ultimate van a gépemen és megvagyok vele elégedve én vistát ajánlom de a döntés a tiéd mert ami nekem jó az lehet hogy neked nem vagy épen forditva .
2012. jan. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!