Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen formátumba exportáljam,...

Pityupocse kérdése:

Milyen formátumba exportáljam, a kész videót, hogy ne legyen 700+MB, egy 10 perces kisfilm?

Figyelt kérdés
Természetesen a minőséget is szem előtt tartva. Nem azt mondom, hogy blue ray legyen, de egy hd film, ami 2 perces, ne foglaljon nekem 240 MB-ot.
2011. máj. 26. 17:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Aviba kell menteni és nagy tömörítési aránnyal.Sajna a hd film nagyon sokat foglal.Én nekem volt ,hogy egy 5 perces videó full hd 7giga volt.-.-
2011. máj. 28. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Számoljunk egy kicsit utána a méreteknek: egy 120 perces HD minőségű film kb 8GB, ebből az jön ki, hogy egy 2 perces videó kb 136 MB méretű lesz.

Sajnos a méret ~ minőség mindig ilyen kapcsolatban lesznek egymással, olyan nem lesz, hogy jó minőség, alacsony méret (hacsak valaki fel nem talál valami új tömörítési eljárást, ami azért nem valószínű)

2011. máj. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
wmv, vagy avi és onnan x264 kodekkal mp4 be.
2011. máj. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm
2011. máj. 29. 10:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!