Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » CoD2-ben csatlakozásnál mi a...

CoD2-ben csatlakozásnál mi a hiba?

Figyelt kérdés

Hamachival csináltunk szervert, látják is a szerverem, de csatlakozásnál ezt írja: Awaiting key code authorration

CD key-ek vannak, szóval nem tudjuk mi a baj.


2011. máj. 24. 20:21
 1/8 jevwvels válasza:
Original key?
2011. máj. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nem egészen...mivel unjuk az új játékokat kerestünk valami régiséget, és ez mellett döntöttünk, szóval letöltöttük...

Egy kicsit elírtam az authorization és nem authorration.

2011. máj. 24. 20:40
 3/8 P.O.C. ***** válasza:

Ha ti akaratok szervert indítani, és úgy játszani nem eredeti játékkal, akkor várnotok kell fél órát mire csatlakozhattok. És természetesen crack -elt multiplayer exe -t kell használnotok.


Ha más Online szervert akartok használni, akkor annak törtszervernek kell lennie (általában a magyar szerók mindegyike tört).

Persze mindenhol 1.3 -as verziót használnak, tehát a patch -et fel kell rakni. Na meg a punkbustert is, mert az is be van kapcsolva a legtöbb szerveren.


Eredeti játékkal persze könnyebb az élet. 2-3 eft -ért már beszerezhető.

2011. máj. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
1.3-as patch van mindenkinek. Más szeróra feltudunk menni, csak az általunk futtatottra nem. Fél óra az durva...
2011. máj. 24. 23:22
 5/8 P.O.C. ***** válasza:
Pedig így van, ugyanis a crackelt multiplayer exe is ekkor hagyja abba a CD-Kulcs ellenőrzését.
2011. máj. 25. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Értem, akkor nem nagyon fogunk ezzel játszani. Köszönöm a segítségedet!
2011. máj. 25. 14:14
 7/8 P.O.C. ***** válasza:

Amúgy nem feltétlenül kell kalóz játékot elővenni, ha játszani akartok hálózatban...


A Half-Life 2 Deathmatch -et ingyenessé tették, most mi is azt toljuk. :)

Regisztrálsz a Steam -nél és felrakod a keretprogramjukat:

[link]


Itt megtalálod a hivatkozásokat:

[link]


Ez után Steam automatikusan letölti a játékod a gépedre.


Állítólag az America's Army 3 is jó, de azt még nem próbáltuk, viszont az is ingyenes.

2011. máj. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Megvan a Half-Life 2 Deathmatch, jó is, csak nem mindenkinek jött be, aztán ezért kalózkodtunk. Nem is akartam töltögetni meg telepítgetni, mert tudtam, hogy lesz valami ok, ami miatt nem fogunk tudni játszani. Mindegy, akinek tetszik az játszik velünk és kész, a többiek meg keressenek maguknak mást :)
2011. máj. 25. 17:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!