Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért lehet hogy a google...

Miért lehet hogy a google earth szintelenül emeli ki az épületeket és nagyon lassú?

Figyelt kérdés

és elvileg a fákat is ki kéne emelnie de azt se teszi

mivel nem nagyon tudok angolul ezért sokra a beállításokkal se mentem


2011. máj. 24. 15:19
 1/4 anonim ***** válasza:
A lassusag a net miatt lehet, mivel nekem 2 megas netem van es lassan jon be, viszont haveromnak 100 megas netje van es neki egybol bejon. Nalam altalaba viszont szinesek az epuletek(nem mind)
2011. máj. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, egyrészt a net lehet a ludas, másrészt a számítógéped (ha nem elég a grafikus teljesítménye), illetve ha régi böngészőt használsz, az is gond lehet, mert a nagy weboldalak, köztük a Google is folyamatosan szünteti meg a régi böngészők támogatását.
2011. máj. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálam egyébként Firefox 4-el, 20 megás nettel jó.
2011. máj. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Akkor valószínű a net mert régebbi gépemen ugyanúgy jön be mint az újon és az épületek éppen nem színtelenek hanám kockásak meg nagyon torzított nak tűnik

a böngésző internet explorer 8 de nem tom a mozilla jobb-e. És kössz mindenkinek a segítséget

2011. máj. 25. 12:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!