Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudok vele játszani?

Hogyan tudok vele játszani?

Figyelt kérdés
Letöltöttem a Red Alert 2 játékot ncore-ról, erre ccd., img. és sub. kiterjesztésű fájlokat kaptam 6-ot. Van Daemon Toolsom, Alcohol 52%-m, mert ezekről olvastam, hogy kellenek hozzá, de fogalmam sincs mit kell velük csinálni. Valaki tudna segíteni, hogy végre tudjak vele játszani??????????
2011. máj. 23. 12:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Google a barátod. Ha utána sem megy szólj itt ;)
2011. máj. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Már mindenhol megnéztem és semmit sem találtam erről, de lehet csak én nem vettem észre... tudsz segíteni?
2011. máj. 23. 12:44
 3/5 anonim ***** válasza:
Jobb gomb a Daemon Toolsra, ott meghajtók számának beállítása, beállítod 1-re, aztán mountolsz :) Hajrá!
2011. máj. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Inditsd el a daemon tools-t jobboldalt alul a tálcán keresd meg a jelét, kattints rá jobb gombbal és a mountra kattints, aztán nyisd meg ezzel a ccd, img fájlokat és telepítsd fel a játékot. Ha ezzel kész vagy indítsd el a játékot, ha nem indul el akkor crackelni kell. Crackelni úgy kell hogy nyisd meg a sajátgépet és ott keresd meg azt a meghajtót amibe betetted a játékot a d-toolssal és jobbgombbal kattints rá és ott a megnyitásra , aztán keresd meg a crack fájlt, ezt másold és tedd bele a játék könyvtárába ahova telepitett álltalában a program files-mappában van. A régi fájlt felül kell irni az újjal! Ha ez megvan kész vagy!
2011. máj. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
okok köszi mindenki :)
2011. jún. 1. 13:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!