Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem tudok kukac jelet...

Miért nem tudok kukac jelet rakni?

Figyelt kérdés
Én tudom, hogy az Alt Gr + V a kombináció a kukac jelhez, de a Norton security scann kéri az e-mail címem, ott be tudom ütni, utána még egyszer kéri és minden karaktert hajlandó elfogadni kivéve az Alt Gr + V kombinációt, tehát nem teszi be a kukacot! Tud erre valaki valami megoldást?? próbáltam úgy is, hogy címem[kukac]szolgáltatóm.com de így nem fogadja el!!!
2011. máj. 22. 23:01
 1/8 anonim ***** válasza:

@

CTRL+C CTRL+V

@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@

2011. máj. 22. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Bal altot lenyomod és közben a numerikus billentyűzten (ott oldalt, nem felül) bepötyögöd a 64 számot, elengeded az Altot és voilá!
2011. máj. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Vagy beírod valahova máshova, és másolás-beillesztés.
2011. máj. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A beillesztéses dolog nem működik, beilleszteni szintén nem hagy, ezt már próbáltanm. Az oldalsó számos dolog, meg azért nem mert ez egy netbook és azon nincsen csak felül számsor!!! Szóval egyéb ötlet??? :)
2011. máj. 22. 23:17
 5/8 anonim ***** válasza:

Valamelyik program használja a ctrl+V kombinációt valamire.


Például a videókártya progija. Véletlenül nem Catalyst Control Center van a gépeden? Ha igen akkor állítsd át a kombinácót másra, vagy kapcsold ki a funkciót.

2011. máj. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Edu21 válasza:
100%
Hali van a gépeden egy ilyen program? Razer Game Booster? ha igen akkor ott állítsd át a Ctrl+Alt+v bill.kombinációt egy másikra.
2013. ápr. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Edu21: 1000köszönet a válaszért, nekem ez volt a problémám hogy a videófelvételnél gyorsbillentyű volt a problem. Köszi mégegyszer! ;)
2014. febr. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Hazardteam ***** válasza:
A game booster csinálja. Ami ezen kívül amúgy egy nagyon jókis program:)
2014. ápr. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!