Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows XP vagy Mac OS X Snow...

Windows XP vagy Mac OS X Snow Leopard?

Figyelt kérdés
Melyik a jobb és miért?
2011. máj. 21. 18:51
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Már párszor volt ilyen kérdés, mindíg ugyan azt válaszolom, most rövidítve írom le:

Munkára: Mac

Játékra+ Minden gyerekes dologra: Windows

Internetezésre: Linux

Én Mac rendszert használok, de a munkámhoz ez is kell mert én a windows 7-el nem szeretek dolgozni meg amúgy is az másra jó. Egy ilyen munkához mint az enyém elengedhetetlen a gyorsaság és megbízhatóság. A windows éppen ennek az ellenkezője (na jó, azért nem lassú de nem is a legmegbízhatóbb). A pontos mérésekre szükséges egy gyors és stabil rendszer (főleg az építészmérnöki szakmában [én is ebben a szakmában dolgozom])


Persze lehet mondani hogy "almafejű" meg ilyesmi dolgokat azoktól akik még soha sem próbálták ki a Mac rendszert csak mert nekik nem telik rá ezért már nem is jó. Tény és való hogy a Mac nem jó játékra, de munkában veri a windowst 8 napon túl gyógyulóra :)


34/F

2011. máj. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Elég fura kérdéds.

Az XP egy 2001-es fejlesztés míg a Mac SL 2009-es.

Szerintem itt már eldőlt a kérdés.

2011. máj. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

XD LOOOL ezen jót nevettem :D

még a win7nél is kategóriákkal jobb a Macintosh (igaz én windowst használok, mer nincs pénz macbookra :'( )

2011. aug. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!