Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet ezt megcsinálni...

Hogyan lehet ezt megcsinálni daemon tools-szal?

Figyelt kérdés
letöltöttem a sims 3mat feltelepítettük, de azt írja ki h ez nem az eredeti lemez. egyik ismerősöm azt mondta h ezt meglehet csinálni daemon tool.szal. de hogyan? nem értek a használatához.
2011. máj. 20. 17:11
 1/7 anonim ***** válasza:
meg kell crackelni a játékot.
2011. máj. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

szerintem is crack-elni kellene, remélem, tudod, mi az



de ha az nem jó, és tényleg DT-szal kell, akkor:


töltsd le és telepítsd fel a daemon toolst


ha jól csináltad, akkor a képernyő jobb alsó sarkában lesz egy kis ikon


erre jobb gomb, és keresel egy szabad virtuális meghajtót (majd megérted, ha odaérsz), és "kép csatlakoztatása"


jelöld ki azt, amit bele akarsz rakni, és várj pár mp.-t, mire betölti és kész

2011. máj. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 asddaasdda ***** válasza:
szerintem tudja mi az a deamon tools a crack a Game/Bin mapába kell áthelyezni itt letöltheted *****

* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. máj. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!:)

az utolsónak: letöltöttem és mikor telepíteni akarom, azt írja nem az eredeti lemez van a meghajtóban. nekem a sims3 csak letöltve van meg, de másoknak is elindul így.

2011. máj. 20. 21:25
 5/7 anonim ***** válasza:
mert meg kell crackelni még mindig
2011. máj. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
ez megtörtént. letöltöttem amit az előtted lévő linkelt és másoltam->felülírtam a mappába. aztán megpróbáltam elindítani és ugyanazt csinálja mint előtte. elindul betölt aztán mielőtt beléphetnék a városba kiírja h ez nem az eredeti lemez.
2011. máj. 21. 09:12
 7/7 asddaasdda ***** válasza:
2011. máj. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!