Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan konvertálhatom át a ....

Hogyan konvertálhatom át a . Wss-t . Html-be?

Figyelt kérdés
A suliban weboldalakat készítünk és én letöltöttem valami web page maker 2.5-öt és ez nem ismeri fel csak a wss és a wps fájlformátumot de nekem a weboldalalim dreamweaverből html formátumban vannak lementve és ez a progi nem nyissa meg.Mivel tudnám ezeket átkonvertálni?
2011. máj. 18. 20:32
 1/3 A kérdező kommentje:
Jobb lenne ha "oda-vissza" lehetne konvertálni, úgyértem lehessen wss/wps-ből html-be és visszafelé is konvertálni tehát html-ből wss/wps-be.
2011. máj. 18. 21:00
 2/3 anonim válasza:

1. Nézd meg, hogy nincs-e fájl menüben importálás, mert ott valószínűleg lesz html

2. próbálj meg elmenteni egy lapot wss-be, nyisd meg szövegszerkesztővel, ha sima html kódot tartalmaz, akkor csak a formátumot kell átírni

3. Használj más programot. Ha karaktereset akarsz, akkor PsPad vagy Notepad++; ha word-szerű szerkesztőset akkor SharePoint Designer vagy Aptana Studio (mind ingyenes)

2011. máj. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Találtam exportálást és egy online konvertert amivel most át tom konvertálni a wss és a wps fájlt html-ba de visszafelé nem.Ez is fontos lenne mert a html-be lemntett oldalakat nem nyissa meg a wpm progi.
2011. máj. 18. 21:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!