Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Most mit csináljak? Nagyon...

Most mit csináljak? Nagyon sűrgős lenne!

Figyelt kérdés
Facebook-on van ez a nem tetszik hülyeség én meg olyan hülye voltam hogy rákattintottam. És többen írták hogy egy vírus de csak utána láttam. Most el akarom indítani az avastot de mindig kiír valoamit (kivétel ismeretlen szoftverkivétel itt számok betűk és akkor történt az alkalmazásban a következő helyen ismét számok és betűk) ez lehet ezzel kapcsolatos? mi baja lehet a gépnek? legyen szíves és valaki gyorsan segítsen mert nagyon kétségbe vagyok esve. előre is köszönöm és bocsánat hogy ilyen hosszú.
2011. máj. 17. 18:19
 1/3 anonim válasza:
irj privit :)
2011. máj. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
itt nem tudnál válaszolni?
2011. máj. 17. 18:39
 3/3 anonim ***** válasza:

a naprakészre frissített ingyenes, magyar nyelvű Malwarebites'Anti malware programmal, csökkentett módban, "TELJES VIZSGÁLAT végrehajtása" amit talál karanténba teszi, ott jó helyen van!

Ha végzett, indíthatod a gépet normál módban, és + vizsgálat az Avast-al.

FONTOS! NEM akad össze az AVAST-al, nyugodtan telepítheted.

2011. máj. 17. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!