Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért őrül meg 30 nap elteltév...

Miért őrül meg 30 nap elteltével a windows 7?

Figyelt kérdés
Feltelepítés után kiírja, hogy aktiválva van. 30 nap elteltével egyszerűen mégis megőrül. Felgyorsul, a percek másodpercenként telnek, a processzorfigyelő ugrándozik, a háttérkép pár másodpercenként változik, ha leütök valahol egy karaktert akkor rögtön vagy 30 db jelenik meg belőle.Használhatatlanul gyors lesz.Érdekes, hogy ezek után is azt írja ki hogy aktiválva van, mégis másodperc pontosan 30 nap elteltével történik ez.Ha újra akarom telepíteni ugyanezt csinálja. Ha kijátszom és egy teljesen leformázott üres partícióra akarom telepíteni akkor is ez a baj. Ha visszarakom az xp-t és úgy akarom telepíteni akkor is. Ha ezek után egy másik Win7-et akarok feltenni (pl.:SP2 vagy egy akármilyen mást) akkor is.A gép konfigurációja messze meghaladja az elvárt minimumot.Tapasztaltatok ilyet? Mi a francot kell csinálni?
2011. máj. 17. 09:48
 1/2 A kérdező kommentje:
Még valami. Ha ezek után esetleg a Vistát próbálom felrakni (csak próbaképp), ugyanúgy megőrül és felgyorsul már a telepítő alatt.
2011. máj. 17. 09:52
 2/2 P.O.C. ***** válasza:

Megbízható forrású telepítőt használj! (MSDN)

Loadernek meg DAZ félét használj:

*****


Ha így teszel, szerintem nem lesznek problémáid. (Legalábbis én még akárhány gépet telepítettem ezzel a módszerrel, nem fordult elő a tiédhez hasonló hibajelenség.)



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. máj. 17. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!