Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen programmal lehet egy...

Milyen programmal lehet egy zene BMP-ét átszerkeztni?

Figyelt kérdés
2011. máj. 15. 22:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Fogsz egy egyszerű programot, és megnöveled a tempót. De ezzel ugyaebár olyan hatást fogsz elérni, mintha pitchelnéd felfele, de mindegy.
2011. máj. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ja igen, pl WavePad, Audacity
2011. máj. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszönöm
2011. máj. 16. 00:04
 4/8 A kérdező kommentje:
És az a pitchelés vagy amit említettél az milyen? ha pl én minden zenémet megakarok csinálni 128BMP és játszani szeretném lejátszón, mert ugye igy könnyen lenne összekeverni , akkor ezen lehetesz hallani valamit vagy hogy van ez?
2011. máj. 16. 00:10
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom, akkor magasabb lesz a hang pitchelés után
2011. máj. 16. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az lesz, hogy ha gyorsítod a tempót, akkor magasabb lesz az egész zene hangja. Ha pedig lassítod, akkor mélyebb. Szóval nem így kell keverni, hogy a bpm-et állítgatod.
2011. máj. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Semmiképp ne a pitchelést válaszd. Létezik olyan, hogy time stretching. Annyi a lényege, hogy megadod az eredeti tempót és az újat, amit szeretnél, de a hangmagasság nem változik. Én a Cubase nevű programmal szoktam csinálni. Ha csak erre kell, töltsd le az SX3-mat, mert az nem olyan nagy terjedelmű (a Cubase 5 10 giga).
2011. máj. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez teljesen jó proginak látszik,csak azt kellene megtudni hogy ezt hogy kell megcsinálni amit kérdeztem a BMP-et átállítani?!?
2011. jún. 24. 23:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!