Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan telepítsem a KUBUNTU...

Hogyan telepítsem a KUBUNTU 11. 04 -et?

Figyelt kérdés

Eddig Windows 7 et használtam, két részre van partícionálva, a C-n a rendszer van a a D-n filmek zenék stb...

csak azt nem tudom hogy hogyan tudom meghagyni a kubuntu telepítésekor a D-t és a C-re a windows helyére telepíteni a kubuntut! nem tudok a telepítési menün eligazodni!


2011. máj. 15. 19:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Telepítés:

[link]

A 2. képnél fog nálad megjelenni a két partíció, feltehetően /dev/sda1 és /dev/sda2 néven, ha azonos winchesteren vannak, itt ugyan nem ír betűjeleket, melyik melyik, ezt a méretből könnyen ki tudod következtetni, mikor kiválasztottad, change, itt megadod, hogy formzandó ext4 fájlrendszerrel, és a csatolási pontnak a /-t adod meg.

2011. máj. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nagyonszépen köszi! próbálom is!
2011. máj. 15. 20:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!