Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Jó konvertáló program?

Jó konvertáló program?

Figyelt kérdés
Tele van a gépem dvd filmekkel(3-4 gb/db)audio-video ts ezeket szeretném átkonvertálni .avi kiterjesztésűekké ami 700-1400 mb.Tudtok olyan programot ami képes rá,és gyorsan dolgozik?
2011. máj. 14. 11:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Én nekem egy you tube downloader programom van! Tud a you tube-ról is leszedni, meg konvertálni is tud! A sebesség, az már a te gépedtől függ, hogy a procija menyre erős! A you tube donwloadernek a jele egy TV benne egy lefele nyíl, és tetején egy antenna! Azt hiszem 2.6.5 a verziója, de nem biztos!
2011. máj. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

[link]

Én ezt kedvelem a legjobban, de FormatFactory is jó lesz...

2011. máj. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
mindjárt kipróbálom a FairUse Wizard-ot.Format Factory-t már régóta használom,az minden másra jó csak arra amire most kellene nem jó. dualdubosból csak angol hang marad,néha a 16:9-ből egy nagy négyzet lesz nyújtott fejű emberekkel,meg úgy konvertálja át,hogy nem egy .avi lesz hanem minden darab mpg fileból egy avi.
2011. máj. 14. 22:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!