Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hol találok ilyen zene felisme...

Hol találok ilyen zene felismerő programot?

Figyelt kérdés
nem tudom mennyi igaz abból,amit hallottam,de úgy tudom vannak olyan programok,amik tudnak mondani előadót vagy címet,daloknál amiket mi keresünk.azt tudom,hogy vannak telefonra olyan cuccok amiknél ha dúdolunk ad ki infókat.nekem is hasonlóra lenne szükségem a gépre,ha van ilyen,2 dalt keresek elég régóta az egyikhez linkem is van,de eddig nem tudtak segíteni fórumokon sem,a másik klub zene lehet,de annak csak a háttérzenéjét dúdolom napok óta,azt nehezebb lesz megtalálni,mert nem tudom hogy nő vagy férfi énekel.
2011. máj. 13. 16:02
 1/6 anonim ***** válasza:
2011. máj. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

[link]


De sok reményt ne füzz hozzá.

2011. máj. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

mobilra ilyen program :DDDDDD

meg gépre.... XD


őszintén, szerinted mégis, hogyan működik egy ilyen program?


mintavételezés és összehasonlítás? nem kellene hozzá egy gigantikus petabájt nagyságrendű hanganyagot tartalmazó adatbázis, ahol nagyrészt minden zene megvan?

és kinek van vajon ekkora erőforrása, pénze, programozói háttere? Még diplomamunkának is sok lenne ez, a beszédfelismerés is gyerekcipőben jár még, nemhogy a zörej/dörejeké.

2011. máj. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
én nem tudom,ezt halottam,és olvastam.
2011. máj. 13. 16:12
 5/6 anonim ***** válasza:
TrackID Sony Ericsonnál van még, de az fizetős és csak telefonra van
2011. máj. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

lg telefonra nincs valami akkor gondolom.

nem olyan fontos csak már régóta keresem a dalokat.

2011. máj. 13. 17:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!