Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Http File Server mi a probléma?

Http File Server mi a probléma?

Figyelt kérdés

Nekem az lenne a problémám hogy ugye leszedtem a "Http File Server" programot és ez így adja az ip-t: 192.168.1.101 hogy ezt osszam szét,magyarul megosztási link.De ez nem lehet,mert ezt csak én látom más nem.Hogyan tudom átalakítani hogy más is látja?

Routeren keresztül menne ki a jel.


Aki érti ezeket a programokat,könnyen és érthetően legyen szíves :)


2011. máj. 13. 15:58
 1/4 anonim ***** válasza:

192.168.1.101 ez egy belső hálózati ip azét nem lehet elérni

[link] itt megtudod nézni a ip címed és a routernél is bekel állítani a port át irányítást.Na meg a tűzfalnál is engedélyezni kel a ki be forgalmat.


ezen végigcsinálja a srác:

http://www.youtube.com/watch?v=-r2JnmaWtck

2011. máj. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A gépednek fix IP-t adsz, a routerben pedig forwardolsz egy portot a gépedre amin majd be tudnak lépni. Utána megnézed mi az IP-d pl a whatismyip.com-on és így fog kinézni a címed: xxx.xxx.xxx.xxx:xxxx elöl az IP utána kettősponttal a port
2011. máj. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

értem,csak annyiba segítsetek értelmes magyarázattal hogyan Forwarding-zak melyikre mennyek??

Virtual Servers?

Port Triggering?

DMZ?


Ezt nem értem.

Meg ha beis megyek valamelyikbe melyik ip-met adjam meg??

A saját gépemet?vagy ami kint van hálózatba?

2011. máj. 13. 19:03
 4/4 anonim ***** válasza:
a saját gépedet.
2011. máj. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!