Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen háborús/lövöldözős...

Milyen háborús/lövöldözős játékot ajánlotok?

Figyelt kérdés
Nektek mi a kedvenc ilyen háborús játékotok? Már elég sokkal játszottam, nekem eddig nagyon bejöttek ezek a típusú gamek... BF, COD ♥. Ha lehet olyant írjatok ami nem elvont,és életszerű :D
2011. máj. 12. 19:05
 1/4 anonim ***** válasza:

cod modern warfare 2


vagy frontline - fuel of war, legújabb medal of honor is jó

2011. máj. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

én is nagy fps rajongó vagyok....főleg háborúsban...

és én is csak ezt a 2 játékot ismerem..

cod 1-7 és novemberben jön a 8

és novemberben jön a bf 3 is...

amugy ajánlom neked a "sniper, ghost warrior"-t nem olyan jó játék grafikailag de élvezhető...valamint a sniper elite-t ami inkább stratégiai fps ...hát életszerű mesterlövészes játék..

jah és most nagyon jó a medal of honor legujabb része! nézz rá...

youtube-on van egy olyan csatorna hogy HARDVERTESZT.

rengeteg játékot tesztelnek ...én végig néztem az összes játéktesztet....

2011. máj. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Medal of Honor 2010 re gondoltok? Azzal már játszottam , grafika azért nem hasonlítható a BFBC2 hez, COD Black Ops hoz, de tetszett, jól el voltam vele, játékélményileg szerintem 10/10. A COD 4,5,6,7 mind nagyon jó játék :)

Mit gondoltok az Operation Flashpoint: Dragon Rising vagy az

Operation Flashpoint: Red Riverről?- ezeket még nem próbáltam..

2011. máj. 12. 19:47
 4/4 anonim ***** válasza:
a red river-ről még csak olvastam de nagyon tetszett az olvasottak alapján..és a tesztelők is meg voltak elégedve..
2011. máj. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!