Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért rossz nekem a Mafia 2...

Miért rossz nekem a Mafia 2 befejezés?

Figyelt kérdés

Amikor összeszedtük Joe val a pénzt, amivel tartozunk, és elviszem a fószernak, utána elkezd tölteni, meg írja a történetet, hogy mi történt ezután, aztán eltűnik a szöveg a játék csak tölt tölt de nem történik semmi? mi lehet a baj? vagy vége a játéknak? de így? vagy patch kellene hozzá? hol találok?

köszi


2011. máj. 8. 13:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Hasonló szituval találkoztam korábban a játékban, én úgy tudtam tovább menni, hogy az azt megelőző mentést töltöttem be és onnan folytattam. ;)
2011. máj. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Elvileg Leo Galante az utolsó küldi után elvisz téged, meg joe-t a csillagvizsgálóból ahol kinyírtátok a fél armadát, meg Carlo Falcone-t, de Joe járgánya letér, és galante emberei elviszik joe-t a sárgágnak, mert kinyírtátok a heroingyár vezetőjét chinatown-ban, és galante nem tudta joe-t és téged is megmenteni.
2012. jún. 21. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!