Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy lehet ilyet készíteni?

Hogy lehet ilyet készíteni?

Figyelt kérdés
A problémám a következő: anyunak még régebről megvan összes Beatles, egy lemezen, de nem simán mp3ként. Amikor gépbe beteszem a lemezt, akkor automatikusan bejön egy a dvd filmekéhez hasonló menü. Itt ki lehet választani melyik albumot akarja hallgatni, és melyik számot, közben meg mutatja az eltelt időt és az album képét lejátszási listával. Magát a lemezt ha intézőben nézem, akkor tele van mappákkal, és az albumok egy-egy wma fájlként vannak fent, nem számonként. A kérdésem az lenne, hogy ilyen hasonlót én hogyan és mivel készíthetnék? Sajnos aki anno írta anyunak, azt már nem tudom elérni, ezért kérek itt segítséget....
2011. máj. 7. 16:30
 1/5 anonim válasza:
Sztem kérdezz meg egy informatikust mielőbb Ha szeretné anyud hallgatni a Beatles-t.
2011. máj. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Total Comamnderben próbáld meg kicsomagolni,hátha akkor jó lesz.


Ha nem,akkor:

(nyisd meg a mappákat,csak szimplán)

Kattints jobb klikkel arra a fájlra,amelyiket meg akarod nyitni.Menj rá a társítás gombra,és ott keresd meg a neked megfelelő programot.


Egyszer nekem is volt már ilyen problémám,nem tudom,hogy melyik módszerrel,de az egyikkel bejött.

2011. máj. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

*És akkor ilyesmit tudsz készíteni,és bocsi,a becsomagolásos rész elé a ki-be másolgatások miatt valahogy kiesett ez a rész:


Kattints és fájlra,és csomagold be. :D

2011. máj. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Na mondjuk gondolom elég érthetetlen voltam,bocsi... De ténylege gy hozzáértő embert kérdezz meg inkább.
2011. máj. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Félreértettetek :) Megnyitni/hallgatni tudjuk, kiszedni belőle a zenét szintén. Én készíteni szeretnék más előadókkal is ugyanilyen CD-t, csak nem tudom hogyan kell és milyen programmal. Leginkább olyan az egész, mintha zenegépben keresgélném a számokat.
2012. jan. 30. 19:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!