Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi a fene? Ez meg már milyen...

Mi a fene? Ez meg már milyen cs 1.6 hack, hogy nem lehet bannolni?

Figyelt kérdés
Szóval valaki feljött a szerverünkre és hacker. Egyből ki akartam bannolni és a szerver kiírta, hogy kibannolta, viszont engem bannolt ki és őt nem. Akármeik admin megpróbálta kibannolni, de nem ment 1iknek sem, mindenki magát bannolta. Sőt, ez nem is normál ban lett volna, hanem destroy, tehát a steamem sem megy már. Amikor belépek a csbe, elkezd kattogni és nem tudok felcsatlakozni sehova. Mit csináljak?
2011. máj. 2. 19:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Írj a Steameseknek
2011. máj. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sztem az egész sztori kamu... Csak kibannolták mert cheatelt nem tud fellépni és vhogy megakarja oldani.

Semmikép se tudott viszavonni a bant.

2011. máj. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem az... Te nem érted... Egyszerűen nem lehet kibannolni! Nem vissszavonta! A cs azt írta ki, hogy őt bannoltuk, de ő közben nyugodtan játszott tovább és mi kaptuk a bannt.
2011. máj. 3. 14:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!