Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Anime Studio. Tudnál segíteni?

Anime Studio. Tudnál segíteni?

Figyelt kérdés
Most kezdtem el használni az Anime Studio Pro 7-et ,és egy problémám lett vele. Megrajzoltam egy emberi alakot, elkészítettem a csontvázát, összeillesztettem a két réteget. A végtagokat tudom is mozgatni, csak az emberem törzse is mozog, ha a kezeit, lábait mozgatom. Hogyan lehetne a törzset lefixálni? Mert azt úgyse mozgatom. Kösz.
2011. máj. 1. 16:57
 1/3 anonim válasza:
Próbáld meg "megerősíteni" a csontokat a Bone strength tool-al (Bone eszköztár, második sor harmadik, egy csont egy ovális alakzatban). Ekkor megjelenik egy-egy ovális rész a csontok körül, ha a lábai körül lévőt kisebbre (gyengébbre) veszed , a törzsét meg erősebbre, akkor nem fog mozogni a teste.
2011. máj. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Vagy egy problémám! Csontozás után a kézfej nem mozog! Egy külön swich-ben van a két kézfej. A csont rétegen becsontozom azt is, viszont nem mozog, "nem tapad rá" a csont a kézfejekre! Pedig a szem és a száj is swich-el van megcsinálva!. Nem értem :S

Mozgatom a kezet, alkar-felkar mozog a kézfej nem! MIÉRT?????

Kérlek segítsetek, köszi.

2012. jan. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
úgy a legegyszerűbb ha az alak testrészeit külön rétegeken készíted el, majd elkészíted a csontvázat, és a csontokhoz külön külön kapcsolod a hozzá tartozó testrészeket.
2012. dec. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!