Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Windows Movie Makeres...

A Windows Movie Makeres videókat hogyan lehet átkonvertálni?

Figyelt kérdés
Mindenféle konvertáló progit letöltöttem de egyikkel sem tudtam átkonvertálni...
2011. ápr. 30. 12:38
 1/3 anonim ***** válasza:

A Windows Movie Maker-ben fájl/filmfájl mentése.

A fájl/project mentése opcióval csak a pár kb-os project fájlt mented le, ami filmet nem tartalmaz.

2011. ápr. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

kedves előző: a kérdés nem erre vonatkozott...


kérdező: nekem van egy progim az a neve h IMtoo3GP, és ezzel mindenféle formátumból mindenfélét tudok csinálni! avi-ból mpeget, és vissza, 3gp-avi, avi-mp3 és ilyenek! nagyon jó kis program, az egész megvan nekem aktiválóval mindennel ha esetleg valami elérhetőség, msn vagy valami át is küldöm és tudok segiteni is a konvertálásban!


Üdv: Zsu

2011. ápr. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Pedig a tapasztalat azt mutatja, hogy általában az emberek a fájl/project fájl mentésével próbálják a filmet lementeni, és csodálkoznak, hogy a videólejátszók nem játsszák le a .MSWMM fájlokat.

De ha tényleg a kész filmfájl konvertálásról van szó, én is ajánlok egy programot, FormatFactory - ingyenes, sok formátumot ismer, használata egyszerű.

2011. ápr. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!