Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows Media Player-el gyűlt...

Windows Media Player-el gyűlt meg a bajom, hogyan töröljem az egész műsortárat?

Figyelt kérdés
Úgy kezdődött, hogy új laptopra (win7es op-al) rakni akartam pár számot WMP bemásolta magának a zenéket, aztán mikor másodszorra megnyitottam, már 2szer is szerepelt mindegyik szám... na ez mitől lehet? Próbáltam kitörölni, semmi eredmény, utána a mappából töröltem ki, hát a zene már nem jön be, de a műsortárban még benne van, ami így már használhatatlan... a Windows media center-nél ugyanez a probléma, nem lehet kitörölni belőle semmit... persze már lejátszani nem tudja a zenéket... a lényeg, hogy lehet az egész műsortárat kidobni, mintha nem is lett volna?
2011. ápr. 21. 17:05
 1/2 A kérdező kommentje:
na most már addig eljutott sokadik próbálkozásra, hogy törlés után kiírja hogy feldolgozás, tölt valamit, de mikor készen van, még mindig ott az elvileg törölt elem... mit csináljak?
2011. ápr. 21. 19:11
 2/2 anonim ***** válasza:
Töltsd le az Unlocker-t, azzal ki tudod lőni a felesleges könyvárakat, fájlokat stb. A program magyar nyelvű.
2011. ápr. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!