Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen programmal lehet 3D...

Milyen programmal lehet 3D dolgokkal filmet készíteni?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy például van egy ház 3d be, fölötte elmenne egy ugyan csak 3d repülő, 3DS Studio hoz értek, de nem tudom azt hogy lehete ott ilyent.

After Effect-hez is értek valamit, de nem tudom oda beimportálni a 3d objektumokat.

Valami ötlet ?


2011. ápr. 21. 16:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Tehát nem értesz 3d maxhoz. Alul van egy sáv egy csúszkával. Megvan? Na ott animálhatod az egyes objektumokat frame-enként. Nézz egy tutorialt hozzá.
2011. ápr. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

De azt láttam, és probáltam is igen, kamera mozgást készítettem egy 3D házba, 10 másodperces volt és orákig renderelte, így ha egy komolyabb , hoszabb videót szeretnék...

Soha nem menti ki.

2011. ápr. 22. 10:45
 3/3 jorge pedro kiss válasza:
magix movie edit pro 17plus hd 3d ezt a programot használd ezzel tudsz video kamerával készitett filmeket szerkezteni a 3d is tudja használni
2011. máj. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!