Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy lehet ilyen táblázatot...

Hogy lehet ilyen táblázatot szerkeszteni Microsoft Office-ban?

Figyelt kérdés
Tehát olyan táblázatot melyben be tudom állitani idő vagy akármi szerinti sorrendbe a dolgokat?Köszi előre is.Itt az oldal: [link]
2011. ápr. 21. 10:48
 1/5 legendavagyok01 ***** válasza:

Szerintem az excel számolótábla beszúrása jó lehet.

2007-ben: Beszúrás-Táblázat-Excel számolótábla.

Lehet más is van, nem vagyok nagy word-ös.

2011. ápr. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Feltöltöd adattal a dokumentumot, majd kijelölöd azt az oszlopot, amelyik szerint rendezni akarsz. A kezdőlap fülön van Rendezés és szűrés gomb, arra kattintva A-Z és Z-A módon tudsz rendezni.


[link]


Vagy 2003 esetén:

[link]

2011. ápr. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 P.O.C. ***** válasza:

Attól is függ, hogy Microsoft Excel -be vagy Word -be akarod-e csinálni a táblázatot?


Word -be, miután megcsináltad a táblázatot, ki kell jelölni a kíván oszlopot (vagy sort), majd a Táblázat menü Sorba rendezés parancsát kiadni. A több már egyértelmű. Persze több oszlopot is lehet kijelölni, ha egy másodlagos szempont alapján is rendezni akarod.


Excel -be is ki kell jelölni a táblázatot, de ott a szokásos eszköztárban is elérheted a funkciót (AZ->, ZA-> gombok), ez viszont az csak oszlopokat rendezi. Ha menüből csinálod (Adatok menü --> Sorba rendezés..), akkor a Word -höz hasonlóan professzionálisabb rendezést is be tudsz állítani, ahol a rekordok egybe maradnak.


Ez persze max 2003 -as Office -ra vonatkozik, a 2007-et és a 2010 -et rühellem az elcseszett, összekutyult felhasználói felülete miatt. De amúgy azokban is megtalálod ezeket a funkciókat, csak türelmesen kell keresni.

2011. ápr. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 legendavagyok01 ***** válasza:
Bár most látom nem írtad, hogy word vagy excel, nekem automatikusan a word ugrott be.
2011. ápr. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Excelről van szó és 2003-as Microsoft Office-om van.Köszi a gyors válaszokat!
2011. ápr. 22. 10:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!