Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen programot használjak...

Milyen programot használjak Windowshoz, ha mp3 fájlokat cd-re akarok írni? Vagy eleve van a gépen ilyen program?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 20. 14:53
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem,ha ingyenes kell,akkor: [link]


Ha nem ingyenes:) akkor: *****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. ápr. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2011. ápr. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Azt a műveletet kell választanom, hogy audio cd készítése? Hogy tudom a program eszköztárát törölni a böngészőm felső részéből? Már mindenhogy próbáltam, de nem megy...
2011. ápr. 20. 21:09
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha azt akarod, hogy mp3-ban legyen a lemezen is, akkor mp3 lemez kiírását kell választani.
2011. ápr. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vagy a nézetnél keresd, vagy valahová a környékére jobb klikk, és ott kellene a pipát kivenni előle, persze böngészőtől is függ.
2011. ápr. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen, köszönöm. :-) Most az a baj, hogy az írásra kattintok, beteszem a cd-t, és azt írja ki, hogy az nem üres. Márpedig az. Megnyitom a számítógép mappát, és ott sincs rajta egy fájl sem, meg hát tudom, hogy nincs is. Amúgy nem értem, hogy az, hogy nem üres a cd, miért akadályozza meg abban, hogy ráírjon egy számot.
2011. ápr. 21. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!