Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Omnius for SE Licence. TELEFON...

Omnius for SE Licence. TELEFON függetlenítésben valaki tud segiteni?

Figyelt kérdés

2 telefonomat szeretném függetlenné tenni, mert kellemetlen mikor lemerül az egyik telóm de a kártyát nem tom a másikba tenni...



Kellene nekem ehhez a programhoz egy napra max licence, de mint mindenki én sem akarok érte fizetni. Telefonomat akarom kiütni és nem találok sehol kódot a programhoz. Ha valaki tudna segiteni akkor megköszönném. :$


2011. ápr. 16. 04:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Kezdőként (én is az vagyok) semmiképp nem ajánlanám beletúrni a telódba mert simán elb*szhatod egy kattintással, aztán volt 2 telód és már csak 1 lesz. Nem akarsz pénzt kiadni érte, inkább bekockáztatod h elrontod... felén 1000-1500 Ftért kiütnek egy telót ami szerintem nem egy nagy összeg. Tudom ez a válasz nem túl hasznos de csak óvatosságra intelek vele!
2011. ápr. 16. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nos nem vagyok annyira kezdő, mert már csináltam jópár dolgot telefonnal kapcsolatban, szóval én bízok magamban :) De azért köszönöm az aggódást :)


Béke!

2011. ápr. 19. 10:17
 3/6 VODKA0710 ***** válasza:
Először is milyen telefonokról van szó?
2011. ápr. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Van egy W395 meg egy W200 as.
2011. ápr. 20. 11:05
 5/6 VODKA0710 ***** válasza:

A W200-ra itt egy szép leírás:

[link]

Csak ugye K310 helyett mindenhol W200-at használsz.


A W395-höz pedig ugye OMNIUS-os leírás:

[link]

2011. ápr. 22. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Az Omniust én is megtaláltam már a gépemen is van, csak hát ugye az fizetős. Vagyis meg kell venni egy napi licence-t... Akkor más megoldás nem marad a függetlenítésére.. :(
2011. ápr. 22. 10:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!