Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tönkrement egy OpenOffice...

Tönkrement egy OpenOffice táblázatom, hogyan javíthatnám meg?

Figyelt kérdés

[link]


Tegnap még jól mûködött. Ma meg jelzett valamit, hogy regisztrálni kellene. Eltávolítottam, újratelepítettem, elõtte rendszer visszaállítással is próbáltam, hátha az segít, de semmi sem változott. Mit csináljak? Aki ért hozzá kérem segítsen mert itt bolondulok meg, hogy 2 havi jegyzetelés elment a semmibe. :|

Tud valaki más ingyenes progit ami nem omlik össze havonta, kéthavonta?


2011. ápr. 14. 18:07
 1/7 anonim ***** válasza:

Próbáld a LibreOffice-t:

[link]

Én mondjuk már jó ideje OpenOffice-t használok (1-2 éve), nekem még sohasem omlott össze, olyat, hogy regisztrálni kéne ingyenes program lévén sem írt még ki nekem.

Próbáld meg elküldeni a jegyzetedet (ha nem titkos, akáőr privátba), megpróbálom rendbe-hozni, hátha sikerül.

2011. ápr. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Szia, itt a jegyzet:

*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. ápr. 14. 18:29
 3/7 anonim ***** válasza:
gondolom az nem vígasztal, hogy biztonsági másolat nem árt ezekről. én is szívtam meg így.
2011. ápr. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

gondolom, már megoldódott a prrobléma, mert a link törlésre került.

(Létezik dokumentum javító, regeneráló szoftver, hasonló hibákra)

2011. ápr. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A probléma még fenn áll, csak úgy gondoltam épp elegen töltötték le.
2011. ápr. 14. 22:37
 6/7 anonim ***** válasza:

töltsd le ezt,

[link]

Telepítsd.

majd, az Open Office táblázat fájlnevén jobb klikk, és társítás az Universal Viewer programhoz.


Kezelt fájlkiterjesztések (megnyitható fájltípusok):

Képek: bmp, ico, wmf, emf, jpg, jpeg, jpe, jfif, png, if, rle, dib, tga, tif, tiff, psd, fax, eps, icb, win, vst, vda, pcx, pcc, rpf, rla, sgi, rgba, rgb, bw, pdd, ppm, pgm, pbm, cel, pic, pcd, cut, pal, psp, jp2, jpc, pnm, ras, mis, ani, cur


Média: avi, mpg, mpeg, mpe, mpv, mp3, mp2, mp1, m1v, m2v, mpv2, mp2v, mpa, m1a, m2a, asf, lsf, lsx, ivf, av, mid, midi, rmi, kar, aif, aifc, aiff, au, snd, mov, qt, 3gp, 3gp2, 3g2, 3gpp, ra, rm, ram, rmvb, rpm, rt, rp, smi, smil, roq, asx, m3u, pls, wvx, wax, wmx, wmv, wma, wmp, wm, cda, ac3, dts, vob, ifo, d2v, fli, flc, flic, mka, mkv, ts, tp, tpr, pva, aac, mp4, ogm, ogg, divx, vp6, m4a, m4b, vqf, ape, mpc, flac, flv, dvr-ms, wtv


Internet: htm, html, xml, xsl, mht, pdf, swf, xps, shtml, xhtml, shtm, stm, php, php2, php3, asp, pl, vrml, plg, htt, htx


Open Office: odt, ods, odp, odg, odf, odb, odm, ott, oth, ots, otg, otp, sxw, sxc, xg, sxi, sxd, sxm, stw, stc, std, sti


Microsoft Office: doc, dot, docx, docm, xls, xlt, xlsx, lsm, xlsb, ppt, pptx, pptm, pps, ppz, pot, wbk, wps


RTF: rtf


Szöveg konvertáló: doc, xls, ppt, docx, docm, xlsx, lsm, pptx, pptm, odt, ods, odp, odg, sxw, sxc, sxi, sxd, oas, oa2, oa3, wj2, wj3, wk3, wk4, 123, wri, eml


Ignore List: sfv, md5, sha

2011. ápr. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

ha azzal sem működne, utolsó esélyként próbáld meg ezt:

töltsd le, csomagold ki, telepíteni nem kell, dupla klikk az exe fájlra.

*****

EasyRecovery™ Professional

Komplett megoldás az adat-helyreállításra, bármely okból sérült, dokumentum fájlokhoz.



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. ápr. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!