Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Rapidshare ingyen letöltő mit...

Rapidshare ingyen letöltő mit tegyen? Error This file is neither allocated to a Premium Account, or a Collector's Account, and can therefore only be downloaded 10 times. This limit is reached. To download this file, the uploader either needs to.

Figyelt kérdés
2009. febr. 27. 17:41
 1/4 anonim ***** válasza:
19%
10 perc múlva próbálkozz újból, mert már túllépted a letöltési limitet! 10 perc múlva újból megengedi a letöltést!
2009. febr. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
78%

Istenem... ha nem tudsz angolul, és a rapiddal sem találkoztál, inkább maradj csendben.


Az a lényeg, hogy ha csak simán, account nélkül töltik fel a fájlokat, akkor csak 10x lehet letölteni, többször nem. Ahhoz, hogy akárhányszor le lehessen tölteni, valamilyen accounttal kell feltölteni (névhez kell kapcsolni a fájlt. Jó a sima ingyenes collector account is). Szólj a feltöltőnek, hogy tegye fel még egyszer, vagy ha nem tudsz, akkor ennyi volt a történet.

2009. febr. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is szoktam onnan letölteni, szóval nem értem miért maradjak csöndben!?

Nekem is mindig ezt írja ki, 15 perc múlva újra próbálkozok és akkor megengedi! Hogy ne kelljen várni, ún. prémium felhasználónak kell lenni, amiért fizetni kell, és elég húzós az ára!

2009. febr. 28. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Gyerekek! A 2. a frankó! Írjátok be a linket kb. 3 perc múlva. Ha az üzenetben marad a "10"-es, akkor csak 10x lehetett letőteni, de ha a szám csökken, akkor csak a 15 perces limitet kell kivárni. (vagy IP csere).
2009. febr. 28. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!