Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Europa Universails III térkép...

Europa Universails III térkép szín miért nincs?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az a problémám, hogy látom, minden képen, videón ilyen a térkép http://www.youtube.com/watch?v=UDNNltDaCMk de nekem csak kék meg fekete színek vannak... Nincsenek meg azok az effektek, vagy mik :) A gépem elméletileg jó hozzá, igaz integrálta kártya benne. Bármit állítok be, bármilyen térképmódban, nem jó :( Csak a fák vannak meg. Valakinek ötlet?


2011. ápr. 4. 12:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Milyen az a VGA? Legfrissebb driver van hozzá telepítve?
2011. ápr. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen. Legfrissebb driver mindenhez, XP, a beállításait a játéknak néztem...
2011. ápr. 4. 13:21
 3/6 A kérdező kommentje:
de nem játszhatatlan a játék, csak zavaró, hogy van egy kékes hátterem, egy tökéletes vizem, országhatáraim meg fáim. Míg másnak tök faxa
2011. ápr. 4. 13:22
 4/6 A kérdező kommentje:
Amúgy Intel 945GZ
2011. ápr. 4. 13:31
 5/6 anonim ***** válasza:

Utána olvasgattam, másnak is van ilyen problémája vele, van akinek ugyan ezzel a kártyával. Aztán megnéztem a játékhoz patcheket, és ezt írja az egyik sorba:


- The game will now start on computers that emulate vertex and pixel-shaders in software. (2.0 shaders still needed) Still not playable on Intel:s 945 chip though.

2011. ápr. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
a 945-nek pixel shader 2.0-ás támogatása van és nem hiszem, hogy ennek sok köze lenne a térképhez, hogy színes-e...
2011. ápr. 5. 15:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!