Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Erre a laptopra mehet a...

Erre a laptopra mehet a Windows 7 64-bites verziója?

Figyelt kérdés
[link]
2011. márc. 31. 15:32
 1/9 P.O.C. ***** válasza:

Gyárilag is az van rajta, ha igaz:


"Operációs rendszer: Windows7 HomePrem 64 HUN"


Amúgy 2 GB RAM-nál nem sok értelme van a 64-bites Windows -nak, főleg egy Laptopnál.

2011. márc. 31. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

NEHOGY MEGVEDD ezt a laptopot, mert hatalmas nagy átverés, ilyet még nem is láttam


először is igen, az van rajta

másodszor igaza van az elsőnek, 2 GB ramhoz teljesen, de teljesen értelmetlen a 64 bites kiadás

harmadszor: minden olyan laptop, amire alapból fel van téve egy operációs rendszer, kapásból drágább 40-60 ezer forinttal, tehát ha ugyanezt akarnád megvenni win7 nélkül akkor ennyivel kéne olcsóbban adniuk (persze nem fogják)

negyedszer: én a helyedben nem vennék samsung laptopot


de ez a laptop MA már ennyi pénzért hatalmas nagy átverés, aki ezt megveszi, azt vagy nagyon átverték vagy hülye. :(

2011. márc. 31. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 P.O.C. ***** válasza:

Így van, ennyiért már szintén LED monitoros, Core i3 porival szerelt DELL -t lehet venni, és a gari is több 1 évvel.

PL.:

[link]

2011. márc. 31. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 P.O.C. ***** válasza:

Méginkább:

[link]

2011. márc. 31. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem az enyém, csak a magántanárom vett egy ilyet és engem kért meg hogy tegyem fel rá neki a win7-et :D És nekem a 64 bites verzió van és nemtudom hogy rá megy-e neki. Egyébként op. rendszer nélkül vette.
2011. márc. 31. 16:22
 6/9 anonim ***** válasza:
Pont hogy a 64 bites verziót kell megfizetni,és a legújabb prémium windowst.2048 mb memória + hozzádvágnak egy webkamerát.Teljesen rendben van az ár,egy átlagos laptop átlagos teljesítménnyel.
2011. márc. 31. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
De a Media Markt-ban vette, op.rendszer nélkül.
2011. márc. 31. 17:53
 8/9 anonim ***** válasza:
fel lehet, de elég a 32 bites verzió is.
2011. márc. 31. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

akkor viszont baromság van odaírva


akkor nem oprendszer van rajta, hanem csak a támogatás (ami kb. mint ha ott se lenne)


ne tedd fel rá neki a 64 bitest, mert szerintem lassítani fogja erősen

2011. márc. 31. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!