Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi a baja a játékomnak?

Mi a baja a játékomnak?

Figyelt kérdés

mafia2 nem erdeti ilyen nagy lövöldözésekkor akad és 8fps körül mozog a játék 1280x1024-ben full ra felrakva

meg a gta4 pdeig 1280x1024-ben ful ra felrakva csak 56fps-t mutat


konfigruáciom:

gigabyte ga 870a ud3

amd phenom II x6 1090t black edition

2x 2gb kingston 1333mhz-s ram

gigabyte radeon hd 6850 1gb gddr5

1tb samsung winchester

400w fsp tápegység

windows 7


2011. márc. 21. 15:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát az érdekes az biztos, próbálgass vmi tesztelőt, nem e hibás vmi. proci, ram tesztet. vagy egy másik win 7-et felrakni. Más játékoknál is csinálja? Vagy tegyél fel 3dmark-ot, hogy ott mit produkál.
2011. márc. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ilyen kis felbontáson egy ilyen gépnek nem szabadna ilyen szarul teljesíteni.

Driverek a legfrissebbek?

Esetleg Catalyst-ban nincs ráerőltetve minden programra mondjuk 24x-es élsimítás? :D El tudnám képzelni, hogy így vágja gallyra a teljesítményt.


A GTA4-et illetően pedig: 56fps szerintem igen jó eredméy, bárcsak nekem is úgy menne, de megelégszem a ~30-al is. :) Vagy 5-6 akart lenni, csak lemaradt a kötőjel? ^^

2011. márc. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Mafia 2 az én gépemet is megfektette. Egyszerűen nincs jól optimalizálva. Ha jól emlékszem az NVidia Physx-et kikapcsoltam ingame és ment mint a szél utána..
2011. márc. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!