Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen programmal tudnám...

Milyen programmal tudnám lejátszani a filmet?

Figyelt kérdés
Letöltöttem egy filmet, de nem tudom lejátszani.4.40GB, de amikor megnyitom akkor csak 450 mb-ot játszik le, ez kb.1 perc. Semmilyen más olyan ikon nincs ami azt jelezné, másik ikonra kattintva lejátszhatom az egész filmet. Egy monitor ikon van a többi pedig r00, r01, r02.....stb. és ha ezeket akarom megnyitni akkor azt írja ki, hogy válasszam ki a listából a programot amivel megakarom nyitni az adott file-t. De egyik sem inditja el a filmet. Úgyhogy össz-vissz 1 percet tudtam megnézni egy 100 perces filmből. Tud valaki segíteni?
2011. márc. 20. 20:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez egy rar, előbb tömörítsd ki...
2011. márc. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
2011. márc. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
előtte kell hogy legyen feltelepítve tömörítőprogrami is
2011. márc. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Winrar jó kis tömörítő program,azal ki tudod csomagolni.

Nekem a KMPlayer van fent,eddiig nekem minden filmet lejátszott,csak az rm fájlok lejátszásához fel kell rakni a realplayert,hogy a kmp tudja onnét használni a kodekokat.

2011. márc. 21. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. nem tömörített fájl, letöltöttem a lejátszó progit, de nem segített. viszont megnéztem azt amivel kezdeni kellett volna és rájöttem, hogy VOP file, át kell konvertálnom. Ehhez ért valaki?
2011. márc. 21. 16:01
 6/9 A kérdező kommentje:
bocs nem VOP hanem VOB!
2011. márc. 21. 16:17
 7/9 anonim ***** válasza:
Ahol r00,r01,102...stb kiterjesztés van,azt winrarral kell egyesíteni és utánna megkapod a filmet. IFO és VOB fájlokra jobb klikk-tulajdonság és ott hozá kell rendelni kmp programot. Ezek a fájlok rendszerint DVD filmeknél jelentkeznek.
2011. márc. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm ezt is megpróbálom! mert a konvertálással nem értem el semmit, vagy nem jó programot találtam hozzá.Most jön a WinRar
2011. márc. 21. 17:30
 9/9 anonim ***** válasza:
sok sikert! Remélem menni fog.
2011. márc. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!