Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Csak eredeti MineCraft-on...

Csak eredeti MineCraft-on működik az inventory editor?

Figyelt kérdés

És ha lehet használni tört verzión akkor hogyan kell?

Tudom hogy nem szép dolog csalni de csak építkezgetni szoktam a játékban.(Másra nem is használom)


2011. márc. 20. 11:16
 1/2 anonim válasza:
Lehet használni, mégpedig úgy, hogy a start menüből kiválasztod a futattást, beírod, hogy %appdata%, majd onnan kikeresed a .minecraft nevű mappát, ide van minden mentve. Kimásolod fent a hivatkozását, majd az elindított inveditnél az open filenál bemásolod. A file folmátumot invertory filesről, all support filera, vagy all filera állítsd, majd lépj be annak a világnak a mentésébe, ahova akarod a cuccokat tenni (mármint a megnyitott hely világánál). Tedd be a cuccokat amiket akarsz, majd mentsd a inveditben a level nevű filera. Lehet hogy bonyolultan magyaráztam ennél könnyebben nem tudok fogalmazni. Elvileg most bent kell lennie, ha nincs, akkor próbálkozz abban a világ mappában valamire rámenteni.
2011. ápr. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

kösz de időközben rájöttem hogy kell

de azért thx :)

2011. ápr. 22. 14:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!