Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ubuntu és iPhone? (bővebben lent)

Ubuntu és iPhone? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Szeretném feltenni az Ubuntut, mert a Windowsból kezd elegem lenni. Korábban volt már Ubuntum, csak a programok miatt Windows kellett. Most is a programokkal van gondom. Van egy iPhone-om és arra ugye csak iTunes-szal tudok zenéket rárakni és a kérdésem az lenne, hogy Ubuntura fel lehet tenni az iTunes-t? Mert megpróbáltuk feltenni Ubuntus gépre(laptopra), de valószínűleg túl kicsi volt a videokártya, mert nagyon akadozott rajta.

Vagy van esetleg Ubuntun is olyan program, ami jó az iPhone-hoz?

Bocsi a regényért, és előre is köszönöm a válaszokat. :)


2011. márc. 1. 15:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem ugyan nincs IPhone-om, de a Google-ba rákeresve úgy nézem, automatikusan támogatja:

[link]

[link]


Lehet, hogy az a laptop, amire korábban telepítettétek, nem volt elég erős az Ubuntu-hoz, számtalan gyengébb Linux is van, mint pl. Puppy Linux.

2011. márc. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én PCLinuxOS-t használok és a szoftver központjából telepíthető egy alkalmazás ami kifejezetten arra szolgál hogy zenéket töltsünk fel vele iPod-ra.A neve:gtkpod.


És úgy szintén telepíthető 2 alkalmazás az iPod adatbázis kezeléséhez a neve:ipod-sharp és Floola-linux


Szerintem Ubuntura is megtalálod ezeket,ha nem akkor ajánlom a PCLinuxOS-t..

2011. márc. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!