Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem tehetek kárt a CCleanerrel...

Nem tehetek kárt a CCleanerrel? /Bővebben/

Figyelt kérdés

Rajtahagytam ahogy ki voltak pipálva, futtattam egy Elemzés-t és 23GB területet tudna felszabadítani de egy aggaszt engem... Ez a 23GB a Rendszer-Ideiglenes fájlok teszik ki mert már régebbóta fogy a helyem és nem tudom le lehet-e törölni és nem-e okoz gondot a gépben?


Kérlek titeket segítsetek! Kell ez a 23GB naon:)


2011. febr. 28. 22:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én múlt héten takarítottam és semmi baj nem lett. Azért vannak az ilyen programok.
2011. febr. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Első hiába vannak ezek a programok,némelyik csúnyán elszarja a rendszert,szóval csak óvatosan..

Kérdező azt ajánlják,hogy egyedül egy helyről vegyük ki a pipát,mert olyasmit is ki szed ez a program amit nem kellene. RegEdit mellől kell.. Erre létezik más jó program..

Persze ki mit tart be,de azt az egyet kihagynám helyedbe,nem biztosíték arra,hogy a te winedet nem szarja el majd (:

2011. febr. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

CCleanert használok nagyon régóta, és sosem okozott kárt.


Az egyetlen, amit állítani szoktam, hogy a cookiekat ne törölje, mert az idegesít, de egyébként az ideiglenes fájlokat töröld nyugodtan. Régen én manuálisan töröltem a Temp mappa tartalmát. És baj nem volt belőle sose :)

2011. febr. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszi a hamar jött válaszokat! Egyébként azért kérdem mert furcsállom h ebben a Rendszer-Ideiglenes fájlokban 23GB-ot szabaditana fel... Most szedtem le a programot még és gondolom azért sok a felesleg mert eddig nem néztem. És hát az igazat megvalva a win7 sem sztem az a "stabil" rendszer ugyhogy kockázatos.

De akkor 2 kérdés lett..

2011. febr. 28. 22:31
 5/12 A kérdező kommentje:

1.) Akkor ezeket a Rendszer-ideiglenes fájlokat leszedhetem anélkül h össze ne omlana?


2.)A két kis ablakban a második az az Alkalmazások és ott vannak ezek h Office 07, WinRar,RegEdit stbstb ezek mik h ki vannak pipálva? :/

2011. febr. 28. 22:33
 6/12 A kérdező kommentje:
Na megnéztem még1-szer egyre mélyebbre hatoltam mig rá nem mentem a forrásmappára és megnyitotta a Sajátgép-->/C:--->Windows--->Temp és ez telitve van temp fájlokkal. Akkor ezeket ugye nyugodt szívvel törölhetem?
2011. febr. 28. 22:42
 7/12 anonim ***** válasza:

Temp-böl igen.

De CCleanert is használhatód.De pipát vedd ki a RegEditből ha van,meg a cookikból ha nem zavar hogy újból be kell jelentkezz az oldalaidra ha be voltál valahol :)

2011. febr. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget!
2011. febr. 28. 23:19
 9/12 anonim ***** válasza:
Én nem bízom rá a .TEMP fájlok törlését, azt kézzel szoktam kitakarítani. Egyébként jelzi is, ha valami kockázatos. Pl. a Haladóban.
2011. márc. 1. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Bátran használhatod a programot. [link]

Évek óta használom én is.

2011. márc. 1. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!