Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az Advanced SystemCare tehet...

Az Advanced SystemCare tehet kárt a gépben? (Lejjebb)

Figyelt kérdés

Azért kérdem mert olyan problémám lenne hogy nemrég tetettem fel a windows 7-et és úgymond "zabálja" a memóriát....

Régen mikor az Xp volt fenn rátettem a programot csak 13GB + üres helyem lett.. Ezen a rendszeren is szeretnék szerencsét próbálni. Egyedül attól félek hogy vagy a ramom (4GB vadi új) vagy a rendszert fogja hazavágni...

Hosszú írás után.: Jogos az aggodalom vagy semmit kárt nem fog csinálni?? :)


2011. febr. 28. 17:28
 1/5 anonim válasza:
Hát vannak vele furcsaságok, nekem semmi bajom vele, de sok rosszat hallottam.
2011. febr. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Milyen rendszered van?

Meg am milyen furcsaságok??? :O

2011. febr. 28. 17:43
 3/5 anonim ***** válasza:

Tapasztalat: NE használd azt.. Nekem már 2x elszarta a rendszerem mire rá jöttem mitől is van. Egyes helyeken lecserélte bizonyos dolgoknak az ikonját,ez az hiányzót a rendszerből.. Soktól hallom én is milyen szar az a program.

Részemről a legjobb a Auslogics BoostSpeed,esetleg az Ashampoo Winoptimizer. De a legjobb az első! :)

Mellette néha a CCleaner.

2011. febr. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A CCleanert szedtem le most én is és azt lenne a gondom- már ezzel külön nyitottam topikot- hogy van nekem olyan h Rendszer-Ideiglenes fájlok (23GB-ot szabadít fel), ezeket le szabad törölni?
2011. febr. 28. 22:36
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát,szerintem amit a CCleaner talál csak azt töröld,esetleg amaz program is ha kipróbálnád..

Amúgy magadtól ne törölgess semmit mert a végén elszaródik a wined.

2011. febr. 28. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!