Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Call of Duty Modern Warfare...

Call of Duty Modern Warfare 2-höz kellene egy aimbot ami működik. Küldenétek egy működő linket?

Figyelt kérdés

A WH-t már kipróbáltam, érdekelne az aimbot is, mindegy milyen fajta csak működjön. AIWNET-em van.


NEM KÉREK OLYAN VÁLASZOKAT, HOGY A CHEAT ILYEN ROSSZ MEG OLYAN ROSSZ, ÉN CSAK 1X PRÓBÁLNÁM KI HOGY MILYEN ÉS EGY ÉLETRE ELFELEJTENÉM!


2011. febr. 25. 21:35
 1/6 anonim ***** válasza:
78%

Nem.

"ÉN CSAK 1X PRÓBÁLNÁM KI HOGY MILYEN ÉS EGY ÉLETRE ELFELEJTENÉM!"

Azt hiszed bevesszük.

2011. febr. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%
ha akarsz találsz a neten, de aligha fog bárki is küldeni. egyébként kb 2 perc elég hozzá, csak te még erre is lusta vagy, legalább ez megmagyarázza h miért csalsz. gratulálok :)
2011. febr. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
53%
Nekem van! Letölteni sem kell! Olyan zsír, hogy auto benne van a játékban! Az egérrel lehet kezelni, pontosabban annak mozgatásával! Annyi a dolgod, hogy ha ellenfelet látsz, odamozgatod a fejére. Tök jó, nem? Én is azt használom!
2011. febr. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kerestem már 2 órát de mind rossz volt. Vagy nem működött, vagy valami fizetős szar volt.
2011. febr. 25. 22:25
 5/6 anonim ***** válasza:
66%

[link]

Itt vannak a legjobb hackek ha itt nem talalsz akkor hulye vagy. Jah és amugyse tudsz maj lealni vele és bannolni fognak. Igen igen alternel is van bann es sokkal konnyeben elkapnak mint eredetinel. 1hetet se josolok neked :) csak asztan ne sirj h bannoltak

2011. febr. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Egyszer próbálom ki ok? Én a wh-val is leálltam, sztem ezzel se lesz nehezebb. Am kösz a jótanácsot, végre egy értelmes hozzászóló...
2011. márc. 1. 15:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!