Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Szerintetek milyen lesz a...

Szerintetek milyen lesz a Killzone 3, és le lehet tölteni Playstation Netwotk-ről a Killzone 2-t?

Figyelt kérdés
2011. febr. 13. 13:07
 1/10 anonim ***** válasza:

Killzone 3, valakinek vagy tetszik, valakinek nem.

Én már rég előrendeltem, életemben nem vettem még új játékot, csak használtat, de már a 2 is nagyon tetszett, aztán a 3-nak az open beta-jával játszottam, és mondom ezt első nap meg kell szereznem.

Legjobb grafikájú FPS (Crysis-t alázza), meg szerintem a legjobb FPS minden szempontból (ez viszont szubjektív).

KZ2-nek csak demóját és DLC-it lehet Store-ról leszedni.

Az AAA-s címeket ritkán lehet Store-ról leszedne (főleg, hogy ilyen 10+ gigák)

2011. febr. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszodat.

Most, hogy modem közelébe kerültem sikerült megnéznem és tényleg nem volt.A Killzone 3 bétájával és nekem nagyon tetszett, úgyhogy már elő is rendeltem.

2011. febr. 13. 18:30
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom honnan rendelted elő, de PlatinumShop-nál ingyenes a házhozszállítás.
2011. febr. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
A Fullgame-nél és úgy tervezem elmegyek majd érte, mert az iskolámtól körülbelül 5 perc sétára van.
2011. febr. 13. 19:52
 5/10 anonim ***** válasza:
Erről a boltról még nem hallottam, de amikor megláttam, hogy a Gran Turismo 5-höz, ami az egyik legnagyobb húzócím Microsoft-ot írtak, reflexből beleb*sztam a monitorba egyet :D
2011. febr. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
A West End-ben van és egy kb. tavaly májusban alakult cég, van még egy üzletük valahol vidéken, de engem meggyőztek 576-hoz képest igen alacsony áraikkal és, hogy az alkalmazottak normálisan kezelnek, ellenben az 576-al, ahol velem állandóan bunkók.
2011. febr. 14. 20:00
 7/10 A kérdező kommentje:
Ja, és jól tetted:D
2011. febr. 14. 20:00
 8/10 anonim ***** válasza:

576 a legszarabb hely.

Haverom most akart venni PS3-mat, ezért körülnéztem neki, hogy hol mi mennyi.

576-ba kapásból egy 10-essel drágább minden konzol (meg a játékok is valamivel többe kerülnek), mint bárhol máshol.

Ez miatt már soha nem mennék 576-ba.

Pár éve viszont vettem ott egy játékot, velem sem voltak a legkedvesebbek, de csak 2 percet töltöttem bent, azt meg kibírtam.

2011. febr. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ja és platinumshop-ba 1 teljes héttel hamarabb megjelenik, EU hivatalos megjelenési dátum 02.25, de platinum már 18-án kapható/házhoz viszik (ingyen).

Bár gondolom 25-ig nem lesznek még a szerverek fellőve, tehát nem lesz multi, de nem baj, amúgy is single-vel kezdenék (első nap végig viszem, 8-9 óra egy huzamban :D)

2011. febr. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nos igen, az 576 azért lett ilyen, mert nem volt konkurenciája ezidáig.Látom, hogy kisebb videojáték boltokban sokkal többen vásárolnak, mert jobbak az áraik(lényegében 1-2000 forinttal, ami nem sok, de inkább fizetek kevesebbet). A Fullgame-nél is 18-án várható a játék megjelenése, úgyhogy nekem is hamar meglesz.
2011. febr. 15. 21:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!