Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows Live Messenger 2011...

Windows Live Messenger 2011 probléma? Többi lent.

Figyelt kérdés
Felraktam a Windows7-et leszedtem hozzá a 2011-es msnt, 5.0plusot szedtem hozzá le amely már teljesen kompatibilis a 2011-es msn-el. Egy probléma van. Amikor bejelentkezik akkor a felhasználók neve nem úgy vár, ahogy szerkesztették hanem a teljes nevük van kiirva, illetve nehánynál az e-mail címük eleje. Mit lehet ezellen tenni? Ez már ilyen marad vagy meglehet úgy oldani hogy az msn-en szerkesztett nevük legyen megjeleníthető?
2011. febr. 10. 22:34
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez a 2011 msn nagy újítása. Mindenkit az emberi nevén hívnak. Mivel msn partnereim felét személyesen én nem is ismerem (csak nickname-ről), ez egy olyan fantasztikus húzás volt, hogy aranyba kellene önteni. Raktam vissza a régit
2011. febr. 11. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!