Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért fagy le a Fallout 3?

Miért fagy le a Fallout 3?

Figyelt kérdés

Néha amikor játszom vele, és csinálok vmit (leülök, benyúlnék 1 pénztárgépbe), akkor lefagy.

Vistám van.

A géppel nincsen semmi baj, nagyon erős.


2011. febr. 10. 13:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
A vista lesz a hibás, de azért nézd meg a fallout 3 gépigényét! Vedd figyelembe, hogy a Vista 1GB ot húz le a ramból úgyhogy, vagy XP vagy Win7, de a vista a legrosszabb!
2011. febr. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Helló! Megnéztem minden stimmel, sőt még sokkal erősebb is a gépem mint amilyennek kéne lennie. Nem tudom miért csinálja, de ez a végén a lagidegesítőbb, mert mire megtudnám mi a vége állandóan kifagy:-S
2011. febr. 12. 16:40
 3/13 anonim válasza:
94%

Lehet am idegbajt kapni ezektol a fagyiktol. :D

Nemreg talatam ra a megoldasra es nalam elegge jol mukodik.

A felhozott peldak (leules, penztargepbe valo nyulas) arra engednek kovetkeztetni, hogy epuleteken belul fagyizik neked is a jatek, ugyanugy mint nekem anno. Ez itt ra az orvossag:


Keresd meg ezt a szoveges file-t es nyisd meg: FALLOUT.ini

Ezutan keresd meg a [General] nevu csoportot. Nekem amugy ez pont legfelul van.

Kijeloles, masolas a kovetkezo ket szoveges sorra:


bUseThreadedAI=1

iNumHWThreads=2


Most pedig illeszd be oket az "STestFile1=Fallout3.esm" alatti uj hasabba. Mentsd el a file-t!!!


Remelem mukodik. Feltetlenul adj szamot az eredmenyrol! :)

2011. febr. 15. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Helló! Nem huuhh köszi megcsináltam, nekem már nem fagy le. 1000 köszi:-)
2011. febr. 20. 12:41
 5/13 anonim válasza:
Nincs mit! Ha barmi mas kerdesed adodna a jatekkal kapcsolatban, nyugodtan kerdezz es segitek ha tudok.
2011. febr. 21. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Ricky14 válasza:

Nekem is lefagy a game csak pont fordítva nekem akkor ha kint vagyok a ,,pusztaságba'' megköszönnöm ha nekem is megfejtenéd a problémát mert kipróbáltam amit leírtál csak nem csinált semmit ugyan úgy folytatta...

___________________________________________________________

a hiba amúgy úgy jelentkezik hogy lefagy a kép hang van aztán pedig mintha kidobna valami ablakot de az asztalról elveszi a színt és leveszi a legkisebb felbontásra!:S

2011. máj. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:

Ricky14 odakint "a pusztasagban" a gepednek sokkal tobb adattal kell dolgoznia, hiszen messzire ellatsz... a leirt dolgok arra engednek kovetkeztetni, hogy a rendszered sajnos nem eleg eros a jatekhoz. Probald meg egy kicsit lebutitani a grafikat.

A masik dolog eshetoseg pedig az, hogy ha jatek torrentrol lett letoltve, hibas verziot valasztottal, amit persze elore nem lehet tudni... Ezert erdemes letoltes elott elolvasni a kommenteket a torrentrol. Van Google Translate, szoval ha nem is tudsz angolul ez nem akadaly. Probalj meg egy masik torrentet. Eloszor nekem is torrentrol volt meg, szar is volt, ugyhogy vegul csak megvettem az eredetit. Nem is bantam meg, de persze azert nem volt olcso mulatsag.

2011. nov. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Darun válasza:
Nekem is voltak fagyási problémáim, kint is, bent is. Ezek inkább helyekhez kötődtek, de érdekes módon nem olyanokhoz ahol pl nagy harc lett volna. Biztos nem a gépem gyenge, mert a Skyrim simán elfut. Átírtam a file-t amit kellett és azóta semmi ilyen problémám nincs. Szóval a külsős fagyáson is segíthet.
2012. jún. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Én is átírtam az ini file-t, de még így is kifagy. Win 7-em van, 64 bites, gépigény jóval az én gépem alatt van..nemtudom mi lehet a gond
2012. aug. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

töltött vagy eredeti? Nekem eredetim van, de vmikor letöltöttem az összes kieget hozzá, és az nagyon bugos volt. Pl megöltem 1 mobot, és utána az meg kiesett a világból xD.

Ha töltötted van akkor patcheld fel, vagy vedd meg a game of the year kiadást, sztem megéri, én is megfogom 5-6k forint, nem is olyan drága, ahhoz képest, hogy hány óra játék idő van benne összesen.

2012. aug. 4. 12:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!