Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért akad az Oblivion amikor...

Miért akad az Oblivion amikor lovagolok?

Figyelt kérdés

Nemrég telepítettem fel az Obliviont+magyarítást.

De amikor lovagolok, főleg vágtánál mindig elkezd akadni, akárhogy állítgatom a grafikát.

Bármi mást csinálok akkor full grafikán sem akad, csak lovaglásnál és ez nekem furcsa. Az egyik ismerősőmnek is volt ilyen problémája, de ő csak újraindította a gépet és jó volt. Hát nekem már 1 hete ilyen, azóta a rendszert is meg a játékot is újraraktam.


A gépem az alábbi:

Intel Pentium DualCore E5500 (2x2,80GHz)

2 GB DDR2 RAM

Ati Radeon HD5570 1GB videókártya

500 GB vinyó

Windows Xp Sp3


2011. febr. 2. 16:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Talán másik videókártya-driverrel próbálkozz, más ötletem nem nagyon van.
2011. febr. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A legújabb driver van fenn. Az előző v.karimnál(Ati Radeon X1650) is ugyanez a probléma volt, igaz akkor gyengébb konfigom volt.
2011. febr. 2. 16:52
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem egyszerűen genny az engine, és nem bírja a rengeteg textúrát meg a distant landscape-et olyan gyorsan kezelni. Ezzel nem nagyon tudsz mit csinálni.


Csak tipp volt, élesben nem próbáltam, hogy nálam hogy viselkedik, de nem lepődnék meg hasonló eredményen.


Ha nem ez a baj, akkor az, hogy baromi gyenge procid van, és ez a játék annak is csak a felét használja. Maxon talán kevés egy kicsit, már a játék megjelenésekor ennél (főleg 1 magjánál) erősebbek voltak.

2011. febr. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)


Hogyan tudnám leellenőrizni, hogy a játék mindkét magját használja-e a procinak?

2011. febr. 2. 17:24
 5/8 anonim ***** válasza:

Miért lenne ez gyenge proci?


am próbálj meg hanggal csinálni valamit. Nekem UTben 3Dnél jöttek elő ilyenek.

2011. febr. 3. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
jut eszembe, hang mellett az ati Catalyst A.I. val is gondom volt.
2011. febr. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nekem fenn van az ATI Catalyst Control Center, lehet hogy az okozza problémát?
2011. febr. 7. 19:47
 8/8 A kérdező kommentje:
Megnéztem CCC nélkül, ugyanúgy akad.
2011. febr. 7. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!