Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mondjuk iskolán belül, hogy...

EdiZeJ kérdése:

Mondjuk iskolán belül, hogy lehet felülírni a rendszergazdai utasításokat tanulói fiókkal?

Figyelt kérdés
2011. jan. 31. 20:25
 1/6 anonim ***** válasza:
xp=csökkentett mód,rendszergazdai jogot adsz magadnak,és tádááá.De ez vissza nyomozható hogy ki ült ott.Nálunk,infos szakközépben sehogy...akkora szaki a tanár hogy kapj* be. :D
2011. jan. 31. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, én is erre gondoltam csak nálunk only win7 van :S szal erre esetleg vki megoldást?
2011. jan. 31. 20:32
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy mit akarsz pontosan, de pl betehetsz egy ubunt linux live cd-t, és azt csinálsz a gépen, amit akarsz. Letiltott oldalakat is kacagva nézel, hacsak nem a routerben tiltotta le, vagy a központi gépen, ami a netre csatlakozik. Lassabb lesz, hisz minden a memóriából zajlik és nem a merevlemezről, de ez vasfüggő is. Mindent látsz, még azt is, ami a rendszergazda fiókban van. Amit beállítasz a linuxon az viszont nyílván nem marad meg, mert csak a memoban van, ahonnan törlődik.
2011. jan. 31. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Értem, konkrétan arra gondolok, hogy van az iskola és van egy teljes hálózat amiben mindenki benne van a tanároktól kezdve a diákokig, és mindenkinek van egy külön felh. fiókja és a tanároknak nyilván a rendszergazda adott jogot mindenhez, de a diákoknak nem. És h ezzel lehet-e valamit kezdeni? :D
2011. jan. 31. 21:02
 5/6 anonim ***** válasza:
Még mindig az a kérdés, drága gyermekem, hogy mi az, amit szeretnél csinálni, és nem tudsz.
2011. jan. 31. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Jah, hogy a cél, okés bocsi :D elsősorban telepíteni, mivel az is le van tiltva, hogy mit az mellékes.
2011. jan. 31. 21:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!