Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Blender-ben hogy tudom elmente...

Blender-ben hogy tudom elmenteni a készített animációt . Avi (vagy más videó) fáljba?

Figyelt kérdés

egy letoltott kész alapból egy youtube videó segítségével csináltam egy saját 20th Century Fox introt... a RENDER már megvolt, 4 órán át csinálta, végül készen lett, most egy kis ablakban van az animáció utolsó képe... hogy tudom elmenteni bármilyen videóformátumba? :S


kérdezzetek bármit, ha valami nem világos, nagyon kellene a segítségetek...


2011. jan. 29. 15:16
 1/5 A kérdező kommentje:
közben a render mappában találtam egy videófáljt, de 20 mp és így is 550 mega, valamint nincs hang :S
2011. jan. 29. 15:23
 2/5 anonim ***** válasza:
F10 (vagy alul az utolsó (scene) ikon), az első oszlopban válaszd ki, hova mented, a 3. oszlopban állítsd be, hányadik képkockától hányadikig, a negyedik oszlopban tudod a felbontást, és a formátumot beállítani, ha az avi jpeg-et választod, az jó lesz, más tömörítési formához (DivX, MPEG...) már kell, hogy megfelelő kodek legyen a gépeden, alatta felbontás, tömörítés mértéke, képkockasebesség (jobb oldalt választhatsz előre definiáltat, pl. PAL), majd 3. oszlop ANIM.
2011. jan. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
és miután rámentem, hogy ANIM elkezdi a 3D-s képből csinálni az animációt, és miután befejezte el van mentve a fálj?
2011. jan. 29. 19:31
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen.
2011. jan. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
rendben, köszi szépen :)
2011. jan. 29. 19:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!