Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy kell használni a powerISO...

Hogy kell használni a powerISO-t? (többi lent)

Figyelt kérdés

Letöltöttem a left 4 dead multiplayer RAR fájltípusba.

PowerISO-n keresztül csatlakoztattam iso-ba, és kiadott egy ISO fájltípusú fájlt. Azt a daemonba csatlakoztattam, és mit adott ki? Ugyanazt a RAR fájlt, ahonnan kezdtem.

Tudom, hogy powerISO mindenképp kell, hogy iso-ra alakítsam, de itt összevissza kattintgatok, és egyszer a RAR fájl jön be, egyszer az iso fájl...

(A rar ismeretlen fájltípusú)

Kizárt hogy vírus, rengetegen töltötték le...


Előre is köszönöm, aki válaszol!


2011. jan. 25. 20:52
 1/6 anonim ***** válasza:

Elsőnek ki kell csomagolni a rar fájlokat.

Ehhez szedd le a winrar-t.

Aztán ha feltelepítetted jobb klikk, kicsomagolás/kibontás.

És kapsz egy .iso formátumú cuccot, azt kell mountolni a poweriso-ba/daemon tools-ba.


És amúgy ha jól értem nagyon hülyeséget csináltál, mert poweriso-val egy iso-ba becsomagoltad a fájlokat, amit aztán daemon tools-al kicsomagoltál :D

2011. jan. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A rar egy tömörítmény,az iso egy képfájl.Ha valamit isoba teszel,az olyan,mintha lefényképezted volna.Mivel te a rart tetted bele,természetesen annak a képét kaptad meg.a rart ki kell csomagolni,hogy láthasd a tartalmát.Pl ezzel(ingyenes,magyar)


[link]

2011. jan. 26. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

00:35


Nem :D

Nem ismered a daemon toolst.

Az iso igaz, hogy képfájl, de nem olyan mind a jpg.

Mert te szerintem a .jpg-re gondoltál.

Az ISO nem olyan :D

2011. jan. 26. 17:27
 4/6 A kérdező kommentje:

21:33


Igazad van, nincs winrarom, biztos az a probléma :D

Most telepítem fel!

2011. jan. 26. 17:28
 5/6 A kérdező kommentje:

Ez nem igaz.

Most RAR helyett Zip formátumba adta ki, amikor a torrentbe megnyitottam a mappát.

Megnyitottam a zipet, bejött egy mappa: Bin

Azon belül meg egy .dll fájl... Amiben csak írások vannak.

Most mit kell csinálni? Nem értem már ezt a powerISO-t :S

2011. jan. 26. 17:36
 6/6 anonim ***** válasza:
Tisztában vagyok vele,mi az a képfájl.Amit írsz most utoljára az meg olyan zavaros,hogy el kell menjek Portis Lajos nemzetközi sakknagymesterhez,hogy legyen szíves,és jöjjön,gobboza ki a szálakat...:D
2011. jan. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!