Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Google Chrome-ban hogy...

A Google Chrome-ban hogy lehet elmenteni a könyvjelzőket?

Figyelt kérdés
Most épp le kell formáznom a C meghajtót,mert oda megy majd az új oprendszer,de akkor elvesznek a könyvjelzők.Hogy lehet őket elmenteni?
2011. jan. 24. 15:49
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha Gmail fiókod van:

1./ Most ugye a Google Chrome böngészőre, mint programra van mentve. Hasonló esetekben az ide helyezett /én nem nagyon mondanám mentésnek, de mindegy/ mentések bizony elusznak.

2./ Megoldás: Még a formázás előtt mentsd!!! le a Google, mint keresőszolgáltató un. "Google Könyvjelzők" közé, tehát a netre, ahol örökké megtarthatod, a listát bővitheted és adataiddal csak te férsz hozzá. Innen pedig bármely böngészőre bármikor exportálhatod.

Nekem nincs is a Google Chrome böngésző könyvjelzőjére "mentve" semmi, mert a Google "Google Könyvjelzők"-et

használom/kevencet rögtön odamentem, karbantartok stb../ ahol ugye mindig megmaradnak, mig ki nem törlöm. Ha pl. elmegyek Mexikóba, ott is tudom használni, mert bemegyek egy netcaféba, behozom a Google-t stb..

Remélem érted: program és szolgáltató! Nem mindegy!

Ha tetszik, ezzel kell kezdeni:

[link]


Ha pedig nincs gmail fiókod és más böngészőid is vannak, akkor ez a mérvadó kiinduláshoz:

[link]

2011. jan. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!