Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Skype-on a másik fél nem...

Skype-on a másik fél nem hallja amit mondok mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A mikrofont amit használok már a munkahelyemen kipróbáltam és ott tökéletesen működik. Az itthoni gépemen bekapcsoltam, felhangosítottam és semmi. Vezérlőpult/hang és audió eszközök/hang/hardver kipróbálását ki is próbáltam, de ott már nem érzékeli a hangot.=(

Remélem tud valaki valamilyen megoldást! Előre is köszönöm a válaszokat!


2009. jan. 30. 22:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy elől dugtad be, és az csati nincs bekötve, próbáld hátul ,ott is van audio bemenet
2009. jan. 31. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
van a skype megnyitásánál ey olyan dolog,hogy pár lépésbe leellenőrizheted,hogy jó-e minden. Ezt próbáltad már?
2009. jan. 31. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Laptopom van, körbenéztem rajta, és csak egy csatlakozó van ahová be lehet dugni.Ráadásul jelekkel van ellátva a mikrofon és a felhallgató helye, szóval még össze sem lehet keverni.=P


Skype-on is kipróbáltam a próbahívást, de már ott sem működik. Pedig munkahelyemen egyből működött skype-on is és msn-en is..A saját hangomat pedig hallom a fülesben, ha beszélek a mikrofonban, csak a másik fél nem hallja amit mondok.


Remélem így már azért pontosabban sikerült leírnom.=P

2009. jan. 31. 09:47
 4/6 anonim ***** válasza:
nincs esetleg beépített mikrofon? mert azzal , ha bedugod a külsőt, esetleg letiltja azt, és ezért nem megy
2009. jan. 31. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

próbáld a skype beállítások, hangeszközök fület megnyitni,és ott engedélyezni az automatikus beállítást, de úgy , hogy előte dugd be a mikrofont.


Az is lehet probléma, ha olyan egybeépített mikrofonos fejhalgatód van

2009. jan. 31. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Köszönöm szépen mindenkinek a segítséget!=)

Sikerült végül beállítani, bár kb fogalmam sincsen, hogy hogyan=P

De a lényeg, hogy működik.=)

2009. febr. 1. 18:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!